Unikalna inwestycja

W LUKSUSOWE WILLE NAD JEZIOREM

KORZYŚCI

Zainwestuj i zarabiaj z nami!

6% zysku w skali roku
100% własności nieruchomości
Już od 499 tys. zł
Atrakcyjna lokalizacja
4 tygodnei pobytu właścicielskiego
Gwarancja odkupu po 10 latach
Domy gotowe do odbioru
Całoroczne domy mieszkalne, niskie podatki, tanie finansowanie zakupu nieruchomości

Wyróżniająca się inwestycja na tle oferty apartamentów wakacyjnych w Polsce dająca możliwość zainwestowania w luksusowy dom wakacyjny położony nad jeziorem polodowcowym pierwszej klasy czystości wody.

O jej wyjątkowości świadczy również fakt, że pozwolenie na budowę uzyskano przed zmianą przepisów, które obecnie wymuszają sytuowanie nowej zabudowy w odległości minimum 100metrów od jeziora – a odległość tych nieruchomości od linii brzegowej to 10m od granicy działki.

Model biznesowy opiera się na długoterminowym wynajmie w systemie condo. Po zainwestowaniu stajesz się 100% właścicielem domu wakacyjnego, a my zarządzamy kompleksowo jego wynajmem oferując gwarantowaną stopę zwrotu 6% rocznego zysku.
Po 10 latach gwarantujemy odkup nieruchomości w wysokości 100% wartości z dnia nabycia – otrzymujesz pełną ochronę kapitału i nie musisz martwić się wartością ruchomości.

Dla komfortu klientów oferujemy kompleksowe zarządzanie najmem w czasie trwania umowy, wykup ruchomości po zakończeniu umowy, a także dodatkowo 4 lub 2 tygodnie pobytu właścicielskiego w roku, aby lepiej i pełniej cieszyć się sprawnie działającą inwestycją. Istnieje też opcja dłuższego pobytu właścicielskiego ustalana indywidualnie.
Chcesz wiedzieć więcej? Zostaw nam swój adres e-mail:

DLACZEGO MOŻESZ NAM ZAUFAĆ

Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży usług turystycznych oraz zarządzania dużymi obiektami komercyjnymi i mieszkalnymi. Poznaj portfolio naszych obiektów, które prowadzimy z sukcesami od lat, a także zupełnie nowe realizacje.

OFERTA

Oferujemy inwestycję w luksusowe domy wakacyjne w krainie jezior Wielkopolski w Powidzkim Parku Krajobrazowym na obszarze Natura 2000.

Jest to wyjątkowa okazja do nabycia wolnostojącego domu wakacyjnego na niezależniej działce wynajmowane w systemie condo z gwarantowaną stopą zrotu 6% w skali roku od cenny nabycia netto.

Fakt, że są to nieruchomości o formalnoprawnie o charakterze mieszkalnym sprawia, że można pozyskać na ich nabycie tani kredyt mieszkaniowy. Obiekty całoroczne wyposażone w centralne ogrzewanie oczywiście można użytkować z powodzeniem poza systemem zorganizowanego wynajmu stanowiąc dom mieszkalny w pięknej scenerii nie daleko dużych aglomeracji Poznańskiej i Łódzkiej, a bliżej miasta Konina, Słupcy i Wrześni. Szczególnie sprawdzi się dla osób pracujących zdalnie lub pragnących osiąść na jesień życia w miejscu o czystym powietrzu z możliwością codziennego obcowania z naturą.

4 tygodnie pobytu właścicielskiego w terminach przewidzianych umową dzierżawy.

Inwestorom proponujemy zakup luksusowych domów wakacyjnych średnio o powierzchni użytkowej około 150m2, podpiwniczone z garażem, w wysokim standardzie wykończenia na działkach od 800 do 1350m2. (po szczegóły odnośnie poszczególnych domów prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem).

Ceny domów zaczynają się już od 499 tys. złotych netto wraz z pełnym wyposażeniem.

Przy zakupie domu oferujemy możliwość podpisania 10 letniej umowy dzierżawy z możliwością przedłużenia z gwarancją odkupu po 10 latach, w zamian za gwarantowany roczny czynsz w wysokości 6% kwoty inwestycji netto.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Z pobytu właścicielskiego można korzystać w okresach wskazanych w umowie dzierżawy domowy łączącej właściciela z operatorem. Jest to co do zasady okres od połowy kwietnia do połowy października z wyłączeniem okresów w wysokim sezonie: Weekendu Majowego, Bożego Ciała oraz wakacji w miesiącach lipiec i sierpień. Minimalny jednorazowy okres pobytu to 7dni.
Gwarantowana stopa zwrotu 6% dotyczy sytuacji rezygnacji z pobytu właścicielskiego.Wybierając opcję 2 tygodni pobytu właścicielskiego oferujemy gwarantowaną stopę 5,5% w skali roku, natomiast wariant 4 tygodni pobytu właścicielskiego oznacza gwarantowaną stopę zwrotu w wysokości 5%. Decyzji o wyborze długości pobytu właścicielskiego w następnym roku właściciel podejmuje z końcem upływającego roku kalendarzowego.
Oferowane nieruchomości od polodowcowego jeziora Budzisławskiego pierwszej klasy czystości dzieli dystans 10m.
Nabywca nieruchomości uzyskuje pełną własność hipoteczną gruntu.
Umowa zawierana jest na okres 10 lat z możliwością przedłużenia.
Domy są wykończone i w pełni wyposażone gotowe do nabycia i eksploatacji od zaraz
Tak, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.
Domy sprzedawane są w stanie wykończonym i jego koszt zawarty jest w cenie. Każdy z domów posiada zamykany garaż znajdujący się w przyziemu. Oczywiście cała działka jest wyłączną własnością nabywcy domu w odróżnieniu od sytuacji jaka ma miejsce w tradycyjnej inwestycji Aparthotelowej.
Dom można nabyć jako osoba fizyczna -szczegółowe informacje można uzyskać wysyłając formularz kontaktowy dostępny w zakładce kontakt. Jeśli nieruchomość nabywa osoba fizyczna, można skorzystać z podatku ryczałtowego wynoszącego 8,5%.
Czynsz najmu jest gwarantowany przez Operatora z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu obiektów turystycznych w tej lokalizacji oraz w kilku innych, co potwierdza rzetelnie szacowane przychody z wynajmu wakacyjnego w proponowanej ofercie inwestycyjnej. Zabezpieczeniem czynszu jest poddanie się operatora egzekucji pod art.777 do wysokości rocznego czynszu najmu.
Dom można sprzedać w każdym momencie. Umowa najmu jest zawarta na okres minimum 10 lat i można ją zerwać pod określonymi warunkami, opisanymi w umowie.
Bieżące usuwanie usterek i awarii oraz napraw konserwacyjnych dokonuje Operator obiektu w czasie trwania umowy dzierżawy
Czynsz jest wypłacany dwa razy do roku w równych ratach – pierwsza: 1 września i druga 30 grudnia.
Właściciel na koleją półroczną ratę czynszu wystawia Operatorowi fakturę.
Podatek o nieruchomości oraz ubezpieczenie budynku. Ubezpieczenie budynku jest konieczne dla zagwarantowania ciągłości trwania umowy dzierżawy. W wypadku powstania szkody wymagająca usunięcia bez wymaganego ubezpieczenia budynku umowa dzierżawy ulegnie rozwiązaniu. Właściciel nieruchomości może również upoważnić Operatora do zawarcia umowy ubezpieczenia nieruchomości w jego imieniu, a koszt ubezpieczenia zostanie potrącony z rocznego czynszu gwarantowanego.

KONTAKT

505 373 695
osoba do kontaktu Łukasz Pawlak